Lijepo vrijeme izmamilo Banjalučane na obalu Vrbasa !!!

Sunčano i toplo vrijeme izmamilo je veliki broj građana na novo šetalište uz obalu Vrbasa, koje se proteže od Gradskog do Zelenog mosta.

Ova sportsko-rekreativna zona tokom prošle godine je otvorena i obogaćena novim sadržajima.

Među novim sadržajima su stijene za penjanje, nove teretane na otvorenom, tereni za mali fudbal, rukomet na pijesku, koji istovremeno može da se koristi i za odbojku i za mali fudbal. Takođe, nisu izostali ni novi stolovi za stoni tenis, dok je i igralište za basket sanirano.

Na fotografijama koje je zabilježio naš reporter pogledajte kako Banjalučani danas uživaju uz Vrbas.

 

Izvor Banjaluka.com

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *