Skip to content
novosti-plus-portal-pozitivnih-novosti-logo

Novosti Plus

Portal pozitivnih vijesti

mh-elektroprivreda-republike-srpske

  • NOVOSTI EKONOMIJA
    • INVESTICIJE I FINANSIJE
    • POSAO
    • POLJOPRIVREDA
    • GRAĐEVINARSTVO
    • PRAVNA PITANJA
    • ENERGETIKA
    • EKOLOGIJA
  • Politika +
  • DRUŠTVO
    • LIČNOSTI
    • DEŠAVANJA
    • BANJALUKA
    • REPUBLIKA SRPSKA
    • REGION
  • TURIZAM
  • ZDRAVLJE
    • DOKTOR
    • GASTRO
    • VJEŽBE
    • KOZMETIKA
  • KULTURA
    • SPORT
      • FUDBAL
      • RUKOMET
      • TENIS
      • KOŠARKA
      • OSTALI SPORTOVI
    • OBRAZOVANJE
    • POZORIŠTE
    • KNJIŽEVNOST
    • MUZIKA
  • ZANIMLJIVO
    • NAUKA I TEHNOLOGIJA
    • ŽIVOTINJE
    • FILM
    • LJEPOTA I MODA
    • HOROSKOP
  • KONTAKT

Posao

Posao Poslednje vijesti 

Gradovi milionera u BiH: Gdje i kako se zarađuje najviše?

17 Augusta, 202617 Augusta, 2026 Novosti Plus 1069 Views 0 Comments 3 min read

Svi znaju koji je grad u BiH „grad milionera“. Niko ne zna odakle ta brojka. A podatak koji zaista postoji

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Rekordno interesovanje u BiH: Zašto toliko ljudi želi raditi u Lidlu?

12 Augusta, 202611 Augusta, 2026 Novosti Plus 92 Views 0 Comments 2 min read

Poznati trgovački lanac „Lidl“ nedavno je raspisao konkurs za 1.000 radnika u Bosni i Hercegovini koji je izazvao veliko interesovanje

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Novo istraživanje otkrilo u šta ulažu Nemci: Jedna generacija prednjači, a bitcoin je i dalje neprikosnoven

6 Augusta, 20266 Augusta, 2026 Novosti Plus 93 Views 0 Comments 1 min read

Novo istraživanje pokazalo je da gotovo devet miliona punoletnih građana već poseduje digitalne valute, dok bi još milioni mogli uskoro

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Bježe od šefovskih pozicija: Generacija Z odbija napredovanja !

26 Jula, 202626 Jula, 2026 Novosti Plus 105 Views 0 Comments 2 min read

Mladi zaposleni sve manje žele vodeće pozicije, jer više cijene ravnotežu između poslovnog i privatnog života nego višu titulu i

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

U ovom gradu na Jadranu nude platu od 3.600 evra i plaćen stan: Oglas privukao veliku pažnju!

19 Jula, 202618 Jula, 2026 Novosti Plus 106 Views 0 Comments 1 min read

Dok se poslodavci širom regiona sve češće suočavaju s nedostatkom kvalifikovane radne snage, jedan konkurs iz Hrvatske privukao je veliku

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Evrostat: Očekivani radni vijek u EU porastao na 37,5 godina !

17 Jula, 202616 Jula, 2026 Novosti Plus 108 Views 0 Comments 1 min read

Očekivano trajanje radnog vijeka u Evropskoj uniji dostiglo je prošle godine 37,5 godina, što je za 0,3 godine više nego

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Radnici iz Indije i Nepala dominiraju na gradilištima u Srpskoj !

6 Jula, 20266 Jula, 2026 Novosti Plus 214 Views 0 Comments 4 min read

Republika Srpska ove godine imaće rekordnih 3.000 radnih dozvola za zapošljavanje stranih državljana, što je više nego dvostruko u odnosu

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Slovenija u problemima: Više od 114.000 radnika odlazi u penziju za tri godine !

4 Jula, 20264 Jula, 2026 Novosti Plus 132 Views 0 Comments 1 min read

Slovenačko tržište rada ostaje stabilno, ali će se u narednim godinama suočiti sa velikim izazovom zbog starenja radne snage, prenosi

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Firma iz BiH radi za Porsche i Ferrari: Broj zaposlenih raste sa 270 na 550 !

29 Juna, 202628 Juna, 2026 Novosti Plus 161 Views 0 Comments 2 min read

Gradonačelnik Igor Žunić sa predstavnicima Privredne komore Republike Srpske posjetio je kompaniju “Mubea Carbo Tech”, među čijim kupcima nalaze se

Saznaj više
Posao Poslednje vijesti 

Čistačice više ne naplaćuju samo po satu: Ovo je nova formula koja donosi brutalnu zaradu !

25 Juna, 202624 Juna, 2026 Novosti Plus 159 Views 0 Comments 1 min read

Na tržištu usluga čišćenja uočava se značajna promjena koja se ne odnosi samo na same cijene čišćenja, već i na

Saznaj više
  • ← Previous
Републичка странка Српске окупила грађане Бањалуке
Uncategorized 

Републичка странка Српске окупила грађане Бањалуке

18 Augusta, 2026 Novosti Plus 0 Comments 1 min read

Републичка странка Српске окупила се са грађанима Бањалуке у пријатној атмосфери, а дружењу је присуствовао и предсједник странке, господин Славенко

Slavenko Ristić Zlatni sponzor 15. Sajma šljive u Ugljeviku: Kao privrednik uvijek ću podržavati domaće proizvođače i ljude koji stvaraju
Poslednje vijesti Republika Srpska 

Slavenko Ristić Zlatni sponzor 15. Sajma šljive u Ugljeviku: Kao privrednik uvijek ću podržavati domaće proizvođače i ljude koji stvaraju

18 Augusta, 2026 Novosti Plus 0 Comments 2 min read
„U Banjaluci sam već domaća“: Aleksandra otkrila koja joj je uspomena iz grada na Vrbasu posebno draga (VIDEO)
Banjaluka Dešavanja Poslednje vijesti Republika Srpska ZANIMLJIVO 

„U Banjaluci sam već domaća“: Aleksandra otkrila koja joj je uspomena iz grada na Vrbasu posebno draga (VIDEO)

18 Augusta, 202618 Augusta, 2026 Novosti Plus 0 Comments 3 min read
Lipa moja !
Muzika Poslednje vijesti 

Lipa moja !

18 Augusta, 202617 Augusta, 2026 Novosti Plus 0 Comments 0 min read

Zipa photo

USLOVI KORIŠĆENJA

Portal novostiplus.org sastoji se od vlastitih sadržaja, sadržaja partnera i oglašivača, besplatnih sadržaja , sadržaja kreiranih od strane posjetilaca , te linkova na vanjske stranice.

IMPRESUM

KORISNI LINKOVI

O NAMA
LJUDI
KULTURA
PUTOVANJA
ŽIVOTINJE
DOKTOR
KOZMETIKA
FINANSIJE
PRAVNAPITANJA
EKOLOGIJA
TEHNOLOGIJA
eUPRAVA
HRANA KAO LIJEK
KONTAKT

KOMENTARI

  • Milorad curcic na KINESKE KOPIJE SATOVA NE MOŽETE OTKRITI GOLIM OKOM !!!
  • Najveći hotel na svetu: broj soba, lokacija i rekordi - srbijahoteli.com na Najbolji hotel u svijetu nalazi se u Meksiku, noćenje van sezone od 319 dolara pa naviše !
  • Ko je Igor Dodik, koji je u Banjaluci ugostio Donalda Trampa Mlađeg? - Politički.rs na Igor Dodik je ultra dobar frajer: Povezivali su ga sa mnogima !!!

SPONZORI

  • EPR-banner-novosti-plus-elektroprivreda-republike-srpske
  • SET Trebinje 2026
  • fabrika-coffe-banja-luka
Copyright © [2018-2023] Novosti Plus.