Lijepo vrijeme izmamilo Banjalučane na obalu Vrbasa !!!
Sunčano i toplo vrijeme izmamilo je veliki broj građana na novo šetalište uz obalu Vrbasa, koje se proteže od Gradskog do Zelenog mosta.
Ova sportsko-rekreativna zona tokom prošle godine je otvorena i obogaćena novim sadržajima.
Među novim sadržajima su stijene za penjanje, nove teretane na otvorenom, tereni za mali fudbal, rukomet na pijesku, koji istovremeno može da se koristi i za odbojku i za mali fudbal. Takođe, nisu izostali ni novi stolovi za stoni tenis, dok je i igralište za basket sanirano.
Na fotografijama koje je zabilježio naš reporter pogledajte kako Banjalučani danas uživaju uz Vrbas.









Izvor Banjaluka.com
