UVJERENI U POBJEDU – Aktivisti SNSD poručili s Trga Krajine da je Banjaluka uz Radojičića
Aktivisti SNSD poručili su danas s Trga Krajine u Banjaluci da su uvjereni da će ostvariti najbolji izborni rezultat do sada.
Šef Glavnog izbornog štaba SNSD, Srđan Rajčević, poručio je da kiša i tmurno vrijeme ne utiču na njihovu motivaciju, te da je Banjaluka za Igora Radojičića i za SNSD.
– Pored tmurnog i kišnog dana vrhunska motivacija i uvjerenje u najbolji izborni razultat do sada – poručio je Rajčević na društvenim mrežama.
Srpskainfo.com
