Dodik i Nešić navijali za Srbiju (FOTO)

Nakon što je sinoć na društvenim mrežama objavio zajedničku fotografiju s predsjednikom SNSD Miloradom Dodikom, poručujući da “zajedno rade na jačanju Srpske”, lider DNS Nenad Nešić pohvalio se još jednom zajedničkom fotkom s Miloradom Dodikom.

Kako se iz priložene fotografije može vidjeti, Nešić i Dodik poslije sastanka gledali su košarkašku utakmicu reprezentacija Srbije i Turske.

– Navijamo za Srbiju – napisao je Nešić uz objavljenu fotografiju.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *