Suzana Serdar (Demos): Neradna nedjelja u Banjaluci je naš cilj
Kako bi građanima Banjaluke omogućili da provode više vremena sa svojim porodicama, a porodica je stub svakog društva, neradna nedjelja je i više nego potrebna našim sugrađanima. To je cilj koji želim da ostvarim kao odbornik u Skupštini Grada Banjaluka, poručila je Suzana Serdar, kandidat Demosa za odbornika u Skupštini grada Banjaluka.
– S obzirom da sam i sama zaposlena u privatnom sektoru, znam koliko bi veliki benefiti bili od neradne nedjelje. Počevši od većeg ličnog zadovoljstva ,boljeg socijalnog života, manje stresa, sretnijih partnera ,od boljih i skladnijih porodičnih i partnerskih odnosa, do onog najvažnijeg, a to su srećna i zadovoljna djeca, jer bi nedjelja bila dan kada bi cijela porodica bila na okupu, ističe Serdar.
Ona kaže da ovo nema cijenu i da je ovo cilj za koji se treba i vrijedi boriti. Prema njenim rečima da bi se neradna nedjelja kao ideja ostvarila u gradu Banjaluci potrebno je raditi i na otvaranju novih radnih mjesta i stvoriti privrednu klimu gdje će biti zadovoljni i poslodavci i radnici.
– Zainteresovanih investitora uvijek ima, ali ih treba pozvati da dođu u Banjaluku i da otvaraju nova radna mjesta. Politika Demosa je da građani budu na prvom mjestu i zato ćemo vrijedno raditi da obezbjedimo građanima kako i nova radna mjesta tako i neradnu nedjelju da mogu kvalitetno da se odmore i budu sa porodicom, navodi Serdar.
Ona kaže da kako bi bi ostvarila ove ciljeve potrebna joj je podrška građana Banjaluke.
– Nadam se i vjerujem da je stranka Demos vaš izbor, i da ćete na predstojećim lokalnim izborima 06.oktobra zaokružiti stranku Demos, nosioca naše liste gospodina Borana Bosančića, a ukoliko sam i ja vaš izbor moje ime ćete pronaći pod rednim brojem 31 , poručila je Serdar.
