Na velikom platnu nikad uzbudljivije !!!

Novi filmovi stigli u banjalučki Palas .

Stigao je novi repertoar bioskopa Cineplexx Palas.

Evo koje filmove možete pogledati na velikom platnu od 29.02. do 06.03. ove godine.

 

KUNG FU PANDA 4 – PRETPREMIJERNO OD 2. MARTA

Režija: Mike Mitchell
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: 2. i 3. mart 2D u 11:15, 13:15, 15:15; 3D u 12:30, 14:30, 16:30 pon-sri 2D u 15:15, 3D u 16:30

 

 

DUNE II – NOVO NA REPERTOARU

 

Režija: Denis Villeneuve
Uloge: Rebecca Ferguson, Timothée Chalamet, Zendaya
Trajanje filma: 166
Žanr: SF, drama, akcija
Termini: 16:20, 19:00, 21:15

 

 

 

JORGOVANI – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Siniša Cvetić
Uloge: Ivan Bosiljčić, Sloboda Mićalović, Gordan Kičić, Mima Karadžić
Trajanje filma: 85 min.
Žanr: romantična komedija
Termini: 18:30, 20:15, 22:00

 

JEDAN ŽIVOT – NOVO NA REPERTOARU

Režija: James Hawes
Uloge: Anthony Hopkins , Helena Bonham Carter, Johnny Flynn
Trajanje filma: 110 min.
Žanr: drama, istorijski
Termini: 17:00, 19:10

 

RUŽICA I KAMENA TROLICA sinh – NOVO NA REPERTOARU

Režija: Karla Nor Holmbäck
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 75 min.
Žanr: animirani
Termini: sub/ned 11:00, 12:30, 14:00

BRZI I NEUSTRAŠIVI sinh

Režija: Ross Venokur
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: 15:15 + sub/ned 13:45

 

ZEMLJA LOŠIH

Režija: William Eubank
Uloge: Russell Crowe, Liam Hemswortha, Milo Ventimiglia
Trajanje filma: 113 min.
Žanr: akcija, triler
Termini: 21:15, 22:00

 

SUNCE MAMINO

Režija: Kosta Đorđević
Uloge: Pavle Čemerikić, Branka Katić, Denis Murić, Alisa Radaković, Pavle Mensur, Dubravka Kovjanić
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: drama
Termini: 17:00

LISA FRANKENSTEIN

Režija: Zelda Williams
Uloge: Kathryn Newton, Cole Sprouse, Liza Soberano, Henry Eikenberry, Joe Chrest i Carla Gugino
Trajanje filma: 101 min.
Žanr: horor, komedija
Termini: čet/pet 16:30

UBICA DEMONA: HAŠIRA OBUKA

Režija: Haruo Sotozaki
Trajanje filma: 104 min.
Žanr: anime
Termini: 17:45

MADAM WEB

Režija: S.J. Clarkson
Uloge: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Isabela Merced, Emma Roberts, Adam Scott, Tahar Rahim
Trajanje filma: 118 min.
Žanr: akcija, avantura, fantazija
Termini: 15:30, 19:45

BOB MARLEY ONE LOVE

Režija: Reinaldo Marcus Green
Uloge: Kingsley Ben-Adir, Lashana Lynch, James Norton, Tosin Cole, Anthony Welsh
Trajanje filma: 106 min.
Žanr: biografska drama
Termini: 22:00

ŽIVI I ZDRAVI –

Režija: Ivan Marinović
Uloge: Tihana Lazović, Goran Bogdan, Mirjana Joković, Goran Slavić
Trajanje filma: 100 min
Žanr: drama, komedija

KUCE U OPERI sinh

Režija: Vasiliy Rovenskiy
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 75 min
Žanr: animirani, komedija, porodični
Termini: sub/ned 11:00

ŠKOLA MAGIČNIH ŽIVOTINJA

Režija: Sven Unterwaldt
Uloge: Emilia Maier, Loris Sichrovsky, Lilith Johna, Leonard Conrads, Emilia Pieske, Nadja Uhl, Justus
von Dohnányi, Heiko Pinkowski, Milan Peschel
Trajanje filma: 103 min
Žanr: porodična avantura
Termini: čet/pet 15:15 sub/ned 11:45

NEDELJA

Režija: Nemanja Ćeranić
Uloge: Husein Alijević, Marko Janketić, Stefan Vukić, Aleksej Bjelogrlić, Alen Selimi, Ana Pindović,
Zlatan Vidović, Maša Đorđević, Milica Janevski, Stojsa Oljačić, Bajram Severdžan, Nela Mihajlovi
Trajanje filma: 120 min
Žanr: drama
Termini: 17:40, 20:00, 22:15 + sub/ned 13:00

LASSIE 2: NOVA PUSTOLOVINA

Režija: Hanno Olderdissen
Uloge: Katharina Schüttler, Justus von Dohnányi, Dennis Mojen
Trajanje filma: 91 min
Žanr: porodični
Termini: 15:45 + sub/ned 12:00, 14:00

MAŠA I MEDVJED: JOŠ ZABAVNIJE SINH

Režija: Vasiko Bedoshvili
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 76 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: sub/ned 11:30

 

Izvor BL PORTAL

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *