“Dok drugi nemaju vode, ovdje teče li teče – bezveze” !

Mještani upozoravaju da iz banjalučke ulice Veseli Brijeg prema ulici Novaka Pivaševića već više od mjesec dana ističe voda, a problem je, kako navode, svakim danom sve veći.

Prema njihovim riječima, kvar je prijavljen nadležnim službama, ali do danas nije saniran.

“Voda teče sve više i više. Kvar je prijavljen, ali niko ne reaguje. Na istom mjestu je i prošle zime pukla cijev, a sada se problem ponovo pojavio”, ističe mještanin koji je poslao fotografije našem portalu.

Dodaje da je posebno zabrinjavajuće što se voda rasipa danima, dok se pojedina naselja suočavaju s problemima u vodosnabdijevanju.

“Dok drugi nemaju vode, ovdje teče li teče – bezveze”, kaže mještanin za portal banjaluka.com.

izvor : Banjaluka.com

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *