Đajić sa roditeljima i djecom kojima je protekle tri godine darivao poslanički honorar

Generalni direktor Univerzitetskog kliničkog centra  Republike Srpske Vlado Đajić družiće se sutra u Banjaluci sa roditeljima i mališanima kojima je u protekle tri godine darovao svoj poslanički honorar.

Đajić, koji je i predsjednik Fondacije “Djeca nam se rađala”, odrekao se svog poslaničkog dodatka i finansijska sredstva darovao bebama rođenim u Klinici za ginekologiju i akušerstvo UKC-a na njegov rođendan, 4. oktobra.

Djeca rođena na ovaj datum, u narednih 12 mjeseci dobijala su po 100 KM, dok je u protekle tri godine rođeno po devet beba, saopšteno je iz UKC-a.

Đajić je apelovao na sve nosioce javnih funkcija da učine isto.

“To bi bio dokaz da nam je stalo da imamo više rođenih beba i ja ću dok sam narodni poslanik, svoj honorar usmjeravati za dobrobit zajednice”, rekao je Đajić.

Povodom sutrašnjeg druženja sa roditeljima i mališanima, Đajić će se obratiti medijima u 11.00 časova u holu Centralnog medicinskog bloka UKC-a

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *