Skip to content
novosti-plus-portal-pozitivnih-novosti-logo

Novosti Plus

Portal pozitivnih vijesti

mh-elektroprivreda-republike-srpske

  • NOVOSTI EKONOMIJA
    • INVESTICIJE I FINANSIJE
    • POSAO
    • POLJOPRIVREDA
    • GRAĐEVINARSTVO
    • PRAVNA PITANJA
    • ENERGETIKA
    • EKOLOGIJA
  • Politika +
  • DRUŠTVO
    • LIČNOSTI
    • DEŠAVANJA
    • BANJALUKA
    • REPUBLIKA SRPSKA
    • REGION
  • TURIZAM
  • ZDRAVLJE
    • DOKTOR
    • GASTRO
    • VJEŽBE
    • KOZMETIKA
  • KULTURA
    • SPORT
      • FUDBAL
      • RUKOMET
      • TENIS
      • KOŠARKA
      • OSTALI SPORTOVI
    • OBRAZOVANJE
    • POZORIŠTE
    • KNJIŽEVNOST
    • MUZIKA
  • ZANIMLJIVO
    • NAUKA I TEHNOLOGIJA
    • ŽIVOTINJE
    • FILM
    • LJEPOTA I MODA
    • HOROSKOP
  • KONTAKT

Ljepota i Moda

Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Chanel novom revijom u njujorškom metrou pomerio granice u svetu mode !

5 Decembra, 20254 Decembra, 2025 Novosti Plus 237 Views 0 Comments 5 min read

Piše: Nevena Dimitrijević Da li biste nosili dizajnersku odeću u gradskom prevozu? Chanel misli da bi trebalo. Chanel na neočekivan način zagovara

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Pronašli smo najčarobniji božićni market u Evropi koji izgleda tako dobro da smo mislili da je AI

4 Decembra, 20253 Decembra, 2025 Novosti Plus 220 Views 0 Comments 3 min read

Piše: Mila Stojičević Ima nečeg zaista čarobnog u prazničnoj sezoni u Evropi, a božićni marketi su upravo ona šarena gungula koja

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Ovo su najluksuznije modne radnje na svetu – 2 su na 2 sata avionom od Beograda 2 !

2 Decembra, 202530 Novembra, 2025 Novosti Plus 235 Views 0 Comments 11 min read

Browns Townhouse – London Preselivši se iz svoje omiljene rezidencije u South Molton ulici u Mayfairu, Brown’s je prešao u

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Od jutra do večeri – intimna elegancija SKIMS Holiday kolekcije !

26 Novembra, 202525 Novembra, 2025 Novosti Plus 216 Views 0 Comments 1 min read

SKIMS otvara prazničnu sezonu kampanjom koja slavi porodičnu bliskost, toplinu i prepoznatljivu udobnost brenda. U centru pažnje su Nara i

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Napravili smo za vas plejlistu pesama devojaka koje nam ove jeseni popravljaju raspoloženje !

16 Novembra, 202515 Novembra, 2025 Novosti Plus 282 Views 0 Comments 7 min read

Dok muzička scena doživljava najuzbudljivije promene do sada, nova generacija pevačica hrabro preuzima glavnu reč. Izdvajamo sedam umetnica koje oblikuju

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Kako da ove jeseni i zime nosite animal print kao najbolje obučene žene sveta !

14 Novembra, 202513 Novembra, 2025 Novosti Plus 150 Views 0 Comments 3 min read

Piše: Ivana Stojanov Kako nositi animal print ove sezone? Inspiracija je vintage. Za neke će animal print uvek prizivati određeni tip

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Biramo najlepšu Jugoslovenku svih vremena – ovih 9 ste vi predložili !!!

4 Novembra, 20253 Novembra, 2025 Novosti Plus 625 Views 0 Comments 8 min read

Ko je najlepša Jugoslovenka svih vremena? Ovih 9 nezaboravnih ikona ste vi predložili – koja je vaš favorit? Postoje žene

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Najbolji ženski parfemi u 2025. godini 2 !

28 Oktobra, 202526 Oktobra, 2025 Novosti Plus 386 Views 0 Comments 5 min read

Piše: Nevena Dimitrijević Najbolji klasični: Chanel N°5 Eau de Parfum Foto: Promo Teško je govoriti o najznačajnijim trenucima u istoriji parfimerije,

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Najbolji ženski parfemi u 2025. godini !

27 Oktobra, 202526 Oktobra, 2025 Novosti Plus 507 Views 0 Comments 6 min read

Piše: Nevena Dimitrijević Bilo da više volite upečatljive kompozicije legendarnih kuća ili inovativne mirise niche brendova, na ovoj listi je ponešto

Saznaj više
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Glow & Flow: Veliki vodič za jesen, i život sa smislom !

23 Oktobra, 202522 Oktobra, 2025 Novosti Plus 176 Views 0 Comments 3 min read

Piše: Dragana Pandurević Jovović Za mene će jesen zauvek biti Crnjanski. Ono njegovo „jesen, i život bez smisla“, sa zapetom koja

Saznaj više
  • ← Previous
  • Next →
Petar Grašo u Banjaluci otkrio kakav je otac
Banjaluka Dešavanja Poslednje vijesti 

Petar Grašo u Banjaluci otkrio kakav je otac

2 Jula, 20262 Jula, 2026 Novosti Plus 0 Comments 0 min read

Pjevač Petar Grašo večeras će nastupiti pred banjalučkom publikom u okviru petog “Banjaluka Festa”, koji se održava od 2. do

Tišino, evo mene opet !
Muzika Poslednje vijesti 

Tišino, evo mene opet !

2 Jula, 20261 Jula, 2026 Novosti Plus 0 Comments 0 min read
Kuća sa potpisom filmske dive vraćena u prodaju nakon njene smrti !
Luksuz Poslednje vijesti 

Kuća sa potpisom filmske dive vraćena u prodaju nakon njene smrti !

2 Jula, 20261 Jula, 2026 Novosti Plus 0 Comments 2 min read
Jacquemus čarolija: Marame za glavu koje se pretvaraju u haljine !
Ljepota i Moda Poslednje vijesti 

Jacquemus čarolija: Marame za glavu koje se pretvaraju u haljine !

2 Jula, 20261 Jula, 2026 Novosti Plus 0 Comments 4 min read

Zipa photo

USLOVI KORIŠĆENJA

Portal novostiplus.org sastoji se od vlastitih sadržaja, sadržaja partnera i oglašivača, besplatnih sadržaja , sadržaja kreiranih od strane posjetilaca , te linkova na vanjske stranice.

IMPRESUM

KORISNI LINKOVI

O NAMA
LJUDI
KULTURA
PUTOVANJA
ŽIVOTINJE
DOKTOR
KOZMETIKA
FINANSIJE
PRAVNAPITANJA
EKOLOGIJA
TEHNOLOGIJA
eUPRAVA
HRANA KAO LIJEK
KONTAKT

KOMENTARI

  • Ko je Igor Dodik, koji je u Banjaluci ugostio Donalda Trampa Mlađeg? - Politički.rs na Igor Dodik je ultra dobar frajer: Povezivali su ga sa mnogima !!!
  • Great Empress na Jedina pravoslavna crkva u Dubrovniku nalazi se unutar zidina Starog grada, pored mora !
  • ELENA MINIC na Ovako je zaista izgledao Isus Hrist: Na osnovu Torinskog pokrova veštačka inteligencija napravila ovu sliku !

SPONZORI

  • EPR-banner-novosti-plus-elektroprivreda-republike-srpske
  • SET Trebinje 2026
  • fabrika-coffe-banja-luka
Copyright © [2018-2023] Novosti Plus.