“Kasperijada” 17. maja, zabava za najmlađe !

Banjaluka će 17. maja biti u znaku najmlađih, njihovog smijeha, dobre zabave, ali i takmičenja u okviru sportskog karavana “Kasperijada”, koji organizuje Škola sporta “Kasper”.

Ovaj zabavni događaj biće organizovan u novom, najvećem gradskom parku kod TC “Delta planet”.

Iz ove škole sporta pozivaju djecu predškolskog i ranog školskog uzrasta da se priključe na najveće sportsko druženje, tj. Na, kako kažu, najveću “Kasperijadu” do sada, prenose Nezavisne.

izvor : banjaluka.net.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *