Vučić poručio da će Srbija nastaviti da ulaže u Srpsku: Želimo da se poštuju svi međunarodni sporazumi !!!

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Stanarima da će Srbija nastaviti da ulaže u Srpsku.

– Nastaviće da realizujemo projekte i u drugim lokalnim zajednicama. Ovaj Dom zdravlja služiće građanima Stanara – rekao je Vučić tokom otvaranja Doma zdravlja u ovoj opštini.

Naveo je da uvijek treba graditi najbolje objekte.

Istakao je da predsjednik Srbije voli i Srbiju i Srpsku.

Moram odati pruznanje predsjedniku Dodiku i toga se svi držimo. Dogovorili smo da Srpska neće ići nikada protiv Srbije, tako isto Srbija neće nikada protiv Srpske – naveo je Vučić.

 

Istakao je da nikada kao danas nisu bili bolji odnosi Srpske i Srbije.

– Želimo da se poštuju svi međunarodni sporazumi – rekao je Vučić.

Podsjetio je da je Srbija garant Dejtonskog sporazuma.

BL PORTAL

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *