Sa “Kožom” sve osvojio: Banjalučki režiser nagrađen i u Denveru !!!
Na 10. međunarodnom festivalu ,,Series Fest” u Denveru, reditelj Saša Hajduković, dobio je nagradu za najboljeg reditelja u kategoriji dramske serije.
Banjalučki režiser i scenarista nagradu je osvojio za seriju ,,Koža”, u kategoriji Dramska serija, nezavisna pilot epizoda. Serija “Koža” je završni dio banjalučke trilogije, koja je snimljena u produkciji “Bosonoga” i “RTS”, kao i prethodne dvije serije “Meso”i “Kosti”, koje je radio autorski tandem Saša Hajduković (režija) i Nikola Kolja Pejaković(scenario).
BL PORTAL
